Szycie na miarę

W ofercie specjalnej Retbike istnieje możliwość uszycia odzieży motocyklowej według indywidualnych wymiarów klienta.

O nas

Retbike - największy polski producent odzieży motocyklowej i akcesoriów

 

"...Jesteśmy polską firmą powstałą w 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczeń w projektowaniu, szyciu, serwisowaniu i sprzedaży odzieży motocyklowej sprawiły, iż możemy z odpowiedzialnością nazwać się największym polskim producentem tegoż asortymentu. Chcąc równać się do europejskich liderów na rynku odzieży motocyklowej stawiamy na aspekt osiągnięcia maksimum bezpieczeństwa za rozsądną cenę na rynku Polskim i nie tylko. W 2007 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynki innych krajów Europy Wschodniej i obecnie odzież Retbike jest dostępna na terenie Federacji Rosyjskiej.

Posiadamy rozwiniętą sieć sprzedaży kooperujących sklepów motocyklowych Polsce.

Obecni jesteśmy w czołowych mediach motocyklowych w Polsce, m. in. w ŚWIECIE MOTOCYKLI, oraz niektórych portalach internetowych o tematyce motocyklowej, np. MOTOGEN.PL. Liczni redaktorzy, testerzy, sportowcy i podróżnicy jeżdżą w Retbike'u. Wspieramy również rożnego rodzaju kampanie społeczne jak MOTO SERCE i inne.

Dążymy do tego, aby RETBIKE kojarzyło się z najwyższą jakością produktów za niewygórowaną cenę. Każdy rok ma być dla firmy przełomowym, tak więc szczególny nacisk chcemy położyć na budowę wizerunku Retbike, jako firmy "kultowej", której produkty wyróżnia wysoka jakość, przynależna do najwyższego segmentu rynkowego. Służyć temu celowi mają produkcja i usługi serwisowe we własnej szwalni, jak i posiłkowanie się w produkcji kooperacją z najbardziej doświadczonymi fabrykami odzieżowymi na świecie oraz wdrażanie nowych modeli, będących w awangardzie jeśli chodzi o zastosowaną technologię oraz materiały.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów do zapoznania się z naszą ofertą.
Zaufali nam inni - zaufaj nam i Ty!