Kilkanaście lat doświadczeń w projektowaniu, szyciu, serwisowaniu i sprzedaży odzieży motocyklowejW firmie Motorcycle Gear przeprowadziliśmy wywiad z właścicielem, Markiem Jonerem, aby lepiej poznać historię jego firmy i dowiedzieć się więcej na temat projektowania, szycia, serwisowania i sprzedaży odzieży motocyklowej.

Marek powiedział nam, że jego firma od kilkunastu lat projektuje, szyje i naprawia odzież motocyklową. Są one projektowane z myślą o najwyższej jakości materiałów, trwałości i elastyczności. Poprzez inwestowanie w nowoczesne urządzenia oraz stosowanie dotychczasowej wiedzy w branży, dostarczają produktów, które spełni potrzeby ich klientów.

Mark powiedział też, że produkty Motorcycle Gear są tworzone przy użyciu materiałów najgorszymi możliwymi udogodnieniami. Udoskonalili swoje procesy projektowania tak bardzo, że ich towary są teraz jeszcze bardziej wydajne oraz wytrzymałe niż kiedykolwiek wcześniej.

Klienci mogą również skorzystać z usługi serwisowej Motorcycle Gear. Marek odpowiedzialny jest już od samego początku za pomoc swoim klientom w drobnych naprawach i poprawianiu jakości produktów, dlatego ma teraz dużo doświadczenia jeśli chodzi o naprawianie odzieży motocyklowej.

Jeśli chodzi o sprzedaż produktów motorcyklowych, Motorcycle Gear oferuje szeroką gamę produktów – jeansy motocyklowe, kurtki skórzane, akcesoria do kasku itp., a sprzedaż online została dodana pod koniec 2014 roku.

Kilka lat temu, kiedy otworzyłam własny warsztat motocyklowy, nie sądziłam, że będę spędzać tyle czasu projektując, szyjąc, serwisując i sprzedając odzież motocyklową. Uczestniczę w wystawach, rozmawiam z klientami i robię wszystko, by zaspokoić ich potrzeby.

Na przestrzeni lat nauczyłam się dostosowywać odzież motocyklową do różnych klimatów i potrzeb klientów. Śledzę również nowe trendy, więc mogę również pomóc w wyborze stylizacji dla mniej doświadczonych kierowców i motocyklistów. Na szczęście, dzięki mojemu doświadczeniu jestem w stanie odnaleźć nowe i zaawansowane technologicznie materiały. Dzięki temu oferujemy ubrania motocyklowe zgodne z najnowszymi trendami na rynku.

Jestem szczególnie szczęśliwa widząc moich klientów zadowolonych z wyników. To jest coś co ciagle napędza mnie do pracy. Uważam, że nasza praca pomoże motocyklistom cieszyć się swoimi jazdami bezpieczniej i bardziej komfortowo. Wiem, że dobrze dopasowana odzież motocyklowa to podstawa dla każdego miłośnika techniki motocyklowej.

Kilkanaście lat temu moja przygoda z szyciem odzieży motocyklowej zaczęła się jako hobby. Aby dostarczyć wysokiej jakości i trwałej odzieży, która byłaby modna i wygodna, postanowiłem nauczyć się wszystkiego, co możliwe o projektowaniu, szyciu, naprawie i sprzedaży odzieży motocyklowej. W ciągu tego czasu nauczyłem się wielu ważnych rzeczy o projektowaniu – jak dobrać materiały, kroje i kolor oraz jak stworzyć idealną pomoc techniczną. Później miałem okazję uczyć się szczegółów na temat szycia i obsługi klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi opracowałem doskonałe rozwiązanie zapewniające maksymalny komfort i bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Razem ze skuteczną strategią marketingu internetowego pozwoliło to na dynamiczny wzrost sprzedaży naszej odzieży motocyklowej na całym świecie. Obecnie moje marki produkuje odzież motocyklową zgodną z najwyższymi normami bezpieczeństwa na rynku, a ja podejmuję aktywne działania na rzecz promowania etycznych praktyk w biznesie motocyklowym.

Wierzę, że wykorzystanie tego doświadczenia do tworzenia innowacji oraz usprawniania oferty pomoże markom odnieść sukces i przekona odbiorców, że mogą liczyć na produkt bezpieczny dla ich ciała, zmysłu ducha i środowiska.

Jeśli szukają Państwo profesjonalistów posiadających dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu, szyciu, serwisowaniu i sprzedaży odzieży motocyklowej – koniecznie muszą się Państwo spotkać z firmą Moto-Dom.

To wyprawione wieloletnie doświadczenie zdobywane razem z zarządem firmy Moto-Dom, pozwoliło im oferować profesjonalne rozwiązania jako producent odzieży motocyklowej.

Od lat, Moto-Dom dostarcza pasjonatom motocykli renomowane odzieży motocyklowej i sprzętu ochronnego, tworzonego z najnowocześniejszych materiałów. Poza tym, oferują możliwość spersonalizowania odzieży łącząc nowoczesność technologiczną z tradycyjnymi technikami krawieckimi. Dzięki temu i eksperckiej obsłudze poprawiającym komfort użytkowania odzieży motocyklowej, jako marka starają się przekraczać granice sportu motocyklowego.

Moto-Dom ponadto oferuje swoim Klientom usługę napraw uszkodzonej lub zniszczonej lub starej odzieży. Zespół doskonałych serwisantów może naprawić każdą sztukę odzieży poprzez przywrócenie jej pierwotnego stanu.

Jeśli szukacie Państwo idealnego partnera do pracy nad wysokiej jakości markowymi produktami dla fanów i specjalistów motocyklistów oraz dopasowaniami do Wam odzieży – Moto-Dom jest do Państwa dyspozycji!